Těhotenská péče


 Těhotenská Masáž

Dobré pro tebe, dobré pro miminko.

Těhotné ženy mívají mnoho symptomů a problémů v těhotenství, které považujeme všeobecně za normální a dané, avšak vůbec tomu tak nemusí být. 

Jestli znáš unavené bolavé nohy, oteklé kotníky, křečové žíly, bolesti zad nebo ti je špatně od žaludku, bolívá tě hlava nebo zadržuješ vodu, těhotenská masáž ti s těmito příznaky může pomoci a dokáže ještě mnohem více. 

Při těhotenské masáži dostane hodně pozornosti těhotenské bříško, tzn. děloha, která se tím vylaďuje a podle jihoamerické tradiční medicíny - když je v souladu děloha, tak je v souladu i miminko.

Ženy, které chodí pravidelně na těhotenskou masáž mívají méně problémový porod, většinou hlásí krátký a lehký porod. Masáž zlepší cirkulaci a uvolní a posílí břišní svaly, které potřebujeme při porodu. Také pomáhá miminku najít tu nejoptimálnější polohu a celkově miminko s maminkou propojuje. Samozřejmě vše závisí na okolnostech, ale už během masáže je jasné, že miminka tento druh doteku milují. 

Kombinuji tradiční masáž Mizan therapy (oficiální stránky zde) a tradiční mexickou masáž manteada, při které se používají tradiční ručně tkané šátky - reboza. Ta celkově zklidňuje a uvádí celou kostru a tělo do souladu. 

První setkání trvá 2 hodiny a stojí 1500 Kč, každé další stojí 1300 Kč ( 90 - 120 min).

Balíček tří masáží stojí 3800Kč.


Pro dárkový poukaz mě kontaktujte.
Oblíbené příspěvky

Obrázek

Ženská napářka